Aplikujeme dekorativní omítky OIKOS

Pro jedinečné povrchové úpravy interiérových stěn nabízí Oikos širokou škálu barev a textur, které jsou výsledkem dlouhodobého výzkumu a jsou v souladu s moderními trendy interiérového designu a architektury.

Benátský štuk je materiál, který se často používá v komerčních prostorách a interiérech domu či bytu. Lze jej použít do koupelen, po speciální úpravě do sprchových koutů. Lze provést prakticky v jakémkoliv barevném odstínu. Benátský štuk je vhodný jako finální úprava povrchu pro interiéry komerční i soukromé. Je vhodný pro kancelářské a administrativní budovy, hotely, banky, restaurace, bary, haly, rodinné domy, byty, koupelny, kuchyně, obytné prostory, schodiště, obchody, prodejny... Benátský štuk je možno použít i v exteriéru. Odolává vlhkosti, lze tudíž použít též v koupelnách či u bazénů.

Kreos, v cíli Fil póza, je velmi dekorativní textura úprava interiérů. Je vyroben v hladké, lehké pasty, které je snadné s ním pracovat.
RAFFAELLO DECOR STUCCO je vysoce paropropustný dekorační materiál vyrobený z přírodních minerálů na bázi vápna.
TRAVERTINO ROMANO DESIGN je dekorativní omítka pro interiérové povrchy. Produkt je složen z vybraných mramorových zrn.
Velmi zvláštní "mramor vliv" na Coccio DESIGN by OIKOS umožňuje zábavu starých dekorativních efektů pouze pomocí přírodních materiálů.
ARDESIA firmy Oikos je inovativní dekorativní řešení, které z nového pohledu objevuje strukturu a barevnost přírodního kamene - břidlice.
Aureum by OIKOS je dekorativní povrch se zlatým tónem vytvořený pomocí vápenné kaša a zlatých prášků s nízkým dopadem na životní prostředí.
IMPERIUM firmy OIKOS je interiérový dekorativní materiál s finálním vzhledem povrchu drahých kovů. Výrobek umožňuje realizaci nádherných kovových efektů.
OTTOCENTO je paropropustný dekorační nátěr umožňující velmi specifický dekorativní efekt, který odrážením světla v různých úhlech napodobuje sametový vzhled.
MULTIDECOR firmy OIKOS nabízí možnost dekorovat v klasickém stylu v souladu s modernějšími, svěžími dekoracemi dnešních dnů.